İZMİR KARŞIYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Montessori Dolap ve Oyuncakların Yapımında Sona Yaklaşıldı

Karşıyaka Kaymakamlığı himayesinde Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Koordinasyonu Karşıyaka Özel Eğitim  Mesleki Eğitim Merkezi atölyelerinde özel eğitim öğrencileri tarafından yapılan Montessori dolap ve oyuncakların yapımında sona yaklaşıldı.
 Montessori Dolap ve Oyuncakların Yapımında Sona Yaklaşıldı

Karşıyaka ilçesinde bulunan tüm anaokullarının Avrupa’daki gelişmiş eğitim sistemleriyle eşdeğer mobilya ve eğitim materyallerinin yenilendiği proje, sosyal yönüyle de dikkat çekiyor. Özel eğitim öğrencileri tarafından yine okulöncesi öğrencileri için yapılan Montessori dolap ve oyuncaklar ile çocukların sosyal ve akademik yönünü geliştirilmesi amaçlanıyor.

 

dfgfdfgfdfgf

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraf(Soldan Sağa) 

Karşıyaka Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Nurullah Üstün, Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Fortuna , Proje Koordinatörü Gül Ercan, Karşıyaka Özel Eğitim  Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Fidan Gül Sürekli, Karşıyaka Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Öğretmeni Leyla Şahin, Atölye Şefi Durkaya Göner  Karşıyaka Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Öğretmeni Nadir Erdiç.

Bahriye Üçok Bulvarı Karşıyaka Hükümet Konağı Kat2 Karşıyaka / İZMİR - 0 (232) 369 01 95 / 369 11 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.