İZMİR KARŞIYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karşıyaka Orta Öğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Bilgi Paylaşım Toplantısı Yaptı

Karşıyaka Orta Öğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Bilgi Paylaşım Toplantısı Yaptı

 

Karşıyaka Milli Eğitim 29 Haziran 11.00 da Müdürümüz Mustafa İSLAMOĞLU başkanlığında, Fevzi Paşa Ortaokulu’nda ilçedeki tüm ortaokul müdürleri ve rehber öğretmenler ve rehberlik araştırma merkezi görevlilerinin katılımıyla ortaöğretime geçiş tercih ve yerleştirme bilgi toplantısı yaptı.

Müdürümüz Mustafa İSLAMOĞLU konuşmasında özellikle şunları vurguladı:  Karşıyaka Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin doğru tercih yapıp; özelliklerine uygun liselerde okuması amacıyla yapacağınız iş son derece önemlidir. İlk kez yapılmasından dolayı velilerimizin endişeleri olabileceğini göz önünde bulundurmamız gerekiyor ve bu konuda rehber öğretmenlere çok büyük görev düşüyor. Onları doğru yönlendirmek ve son derece önemli.’’

Şube müdürümüz Mehtap GEMİCİ, soru cevap yöntemiyle kılavuzu irdeledi ve uygulama sırasında gelebilecek soruları kılavuza uygun bir biçimde yanıtladı.

 

Ayrıca tüm okulların rehber öğretmenlerini kapsayan; tercih sürecinde oluşabilecek sorun ya da bilgi paylaşım ihtiyacı olduğunda birlikteliği sağlamak, sorulara anında cevap verebilmek adına bir whatsap grubu kurulmasına karar verildi. 

 

29-06-201829-06-201829-06-2018

Bahriye Üçok Bulvarı Karşıyaka Hükümet Konağı Kat2 Karşıyaka / İZMİR - 0 (232) 369 01 95 / 369 11 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.