İZMİR KARŞIYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karşıyaka Doğa Bilim Ortaokulu İlçe Milli Eğitim Ziyareti

Karşıyaka Doğa Bilim Ortaokulu İlçe Milli Eğitim Ziyareti

 

Karşıyaka Bilim Doğa Ortaokulu öğrenci meclisi öğrencileri, Okul Müdürleri Coşkun Fırat ve rehber öğretmenimiz Gülşah Özkırmızı ile birlikte Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. Keyifli ve aynı zamanda eğitici içeriği olan ziyaret esnasında öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa İslamoğlu’na merak ettikleri soruları sordular.

Karşıyaka Bilim Doğa Ortaokulu öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa İslamoğlu’na yaptıkları bir çalışmayı da takdim ettiler. Mustafa İslamoğlu’nun büyük bir beğeni ve merakla kabul ettiği resfebe okulun öğrenci meclisi tarafından kendisi için özel olarak tasarlandı. Sözcüklerin yazı diliyle değil resimlerle hece hece ifadesine resfebe adı verilmektedir. Çocuklarımızın Matematik dersinin içeriğinde olan resfebe çalışmaları onların hem hayal gücüne hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Öğrenciler birbirinden farklı birçok kelimeyi çok farklı resimlerle resfebeye dönüştürmektedir. 

 

Ziyaretten son derece keyif alan Karşıyaka Doğa Bilim Öğrencileri ziyaret hakkında şunları söyledi. ‘’Sorularımıza içtenlikle cevaplar veren ve bizi büyük alçakgönüllülükle karşılayan İlçe Milli eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa İslamoğlu’na tüm okulumuz adına teşekkür ediyor ve en derin saygılarımızı sunuyoruz.’’

17-11-201717-11-201717-11-201717-11-201717-11-201717-11-2017

Bahriye Üçok Bulvarı Karşıyaka Hükümet Konağı Kat2 Karşıyaka / İZMİR - 0 (232) 369 01 95 / 369 11 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.