İZMİR KARŞIYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karşıyaka Değerler Eğitimi Projesi

  "Karşıyaka  Değerler Eğitimi Projesi" Kaymakamlık Oluru ile  müdürlüğümüz adına proje yürütme kurulu tarafından hazırlanarak yürürlüğe girmiştir. 
Karşıyaka Değerler Eğitimi Projesi

           Milli ve manevi değerlerimizin   kaybolmaya   yüz tuttuğu  günümüzde bireyin ahlaki ve toplumsal davranışları olumsuz  etkilenmekte, aile içi iletişim  bozulmaktadır.Geleceğimizin  teminatı  olan öğrencilerimizi  bu tehlikelerden   korumak  öğrencilerimizde milli ve manevi değerlere karşı duyarlılık oluşurarak farkındalık yaratmak, ilçemizin akademik başarısını yükseltmek  okul/kurumlardaki eğitim  ve hizmet anlayışı ve kalitesini geliştirerek  mükemmelliği yakalamak amacıyla böyle bir proje  uygulamaya konulmuştur.Okullarımızın  en önemli görevi bilgi ve kültür aktarımını sağlamak, değerleri öğretmek, öğrencilerin  ahlaki gelişimine katkıda bulunmak karekterini ve benlik algısını önemli yönde etkilemektir. 17 Kurumun   yer aldığı proje 3.5 yıl sürecektir. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem proje  kapsamında işlenecek konular  selamlaşma,  sevgi ve hoşgörüdür. İlgili konular ile ilgili Mavişehir ilkokulunda 23/03/2015 Pazartesi günü Katip Çelebi Üniversitesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Mehmet BAHÇEKAPILI, Ahmet GEDİK,  Yrd.Doç.Dr Safinaz ASRİ,  Yrd.Doç.Dr. Ahmet Aydın  HOŞGÖRÜ tarafından projeden sorumlu öğretmenlere  seminer verilmiştir.

 

 

11111111111

 

Bahriye Üçok Bulvarı Karşıyaka Hükümet Konağı Kat2 Karşıyaka / İZMİR - 0 (232) 369 01 95 / 369 11 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.