İZMİR KARŞIYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Alan Öğrencimize Karşıyaka Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa İSLAMOĞLU Karne Verdi

Evde Eğitim Alan Öğrencimize Karşıyaka Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa İSLAMOĞLU Karne Verdi

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle Karşıyaka’da bulunan 111 eğitim öğretim kurumunda eğitim- öğretim gören 46 bine yakın öğrenci bugün karnelerini aldı.

Karşıyaka’da biri Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde yatan öğrenci olmak üzere çeşitli rahatsızlıklarından dolayı okula devam edemedikleri için evde eğitim- öğretim gören 16 öğrencinin karneleri evlerinde kendilerine verildi.

Karşıyaka’da cam çocuk olarak bilinen 11 yaşındaki Selçuk Yaşar Ortaokulu 5. Sınıfı öğrencisi Yusuf Alp Başaran’in karnesi evinde Karşıyaka Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa İSLAMOĞLU tarafından verildi.

Birinci dönemi 100 üzerinden 92 not ortalaması ile tamamlayan Yusuf Alp’a karnesinin yanında takdir belgesi ve okumaya düşkünlüğünden dolayı da bir set kitap hediye edildi.

Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İSLAMOĞLU, Şube Müdürü Mehtap GEMİCİ, Okul Müdürü Abdullah AYCAN, Rehber Öğretmen Çağdaş KARABIYIK, Yusuf’un polis memuru annesi Fulya GAZEL, anneannesi ile dedesinin bulunduğu karne tesliminde duygulu anlar yaşandı.

 

Anne Fulya GAZEL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İSLAMOĞLU’na, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne, okul yönetimine katkılarından dolayı teşekkür etti.  Öğretmenlerden çok memnun kaldıklarını özellikle matematik öğretmeni Ersoy hocanın ilgisi ve katkısını unutamayacaklarını, Yusuf’un Ersoy hoca sayesinde Matematik dersini çok severek yaptığını söyledi.

19-01-201819-01-201819-01-201819-01-2018

Bahriye Üçok Bulvarı Karşıyaka Hükümet Konağı Kat2 Karşıyaka / İZMİR - 0 (232) 369 01 95 / 369 11 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.