İZMİR KARŞIYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları 4 Nisan 2016´da Başlıyor.

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla  yürütülen başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nin dördüncüsü 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında gerçekleştirilecektir.  
Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları 4 Nisan 2016´da Başlıyor.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ne ilgi Genelge´de belirtilen koşullara sahip  her tür ve kademedeki eğitim  kurumlarında görev yapan öğretmen ve yöneticiler ile lise ve üstü düzeyde öğrenim gören öğrenciler  başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular 4 Nisan-4 Mayıs 2016 tarihleri arasında http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

 

Elektronik ortamda ve saha ziyareti ile yapılacak olan değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan çalışmalar, bölgesel ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenlerle ödüllendirilecektir.

 

Başvuru Klavuzu İçin Tıklayınız

Genelge İçin Tıklayınız

Örnek Rapor İçin Tıklayınız

Bahriye Üçok Bulvarı Karşıyaka Hükümet Konağı Kat2 Karşıyaka / İZMİR - 0 (232) 369 01 95 / 369 11 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.