İZMİR KARŞIYAKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Değerler Eğitimi"-"Akıllı İlaç Kullanımı ve Atık ilaç Toplama"-"Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılık ile Mücadele" Konulu resim Yarışmaları Toplu Sergisi

Milli ve Manevi değerlerimizin kaybolmaya yüz tuttuğu günümüzde, bireyin ahlaki ve toplumsal davranışları olumsuz etkilenmekte, aile içi iletişim bozulmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi bu tehlikelerden korumak, öğrencilerimizde milli ve manevi değerlere karşı duyarlılık oluşturarak farkındalık yaratmak, ilçemizin akademik başarısını yükseltmek, okul/kurumlardaki eğitim ve hizmet anlayışı ve kalitesini geliştirerek mükemmelliği yakalamak amacıyla böyle bir proje uygulamaya konulmuştur.    


Bu proje kapsamında yapılan çalışmalara katkı sağlayan okul müdürü ve öğretmenleri başarı belgesi ile ödüllendirildi.

"Değerler Eğitimi" projesine ek olarak,Tüm okullarımızda  "Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılık ile Mücadele" ve Sağlıklı Yaşam Kulübü projesi kapsamında "Akıllı İlaç Kullanımı ve Atık İlaç Toplama" konulu resim yarışmasları düzenlendi. Okullarda derece alan eserler 10/06/2015 çarşamba günü saat:11.00 de Karşıyaka Hükümet Konağı önünde yapılan etkinlikle sergilendi.

Değerler Eğitimi Projesi Kapsamında yapılan çalışmalara katkılarından dolayı ödüle layık görülen personel aşağıdaki gibidir.

Adı Soyadı Görevli Olduğu Okulun Adı
Zehra SOLDAŞ                         Özgiller Dalan ilkokulu Sınıf Öğretmeni
Nurcan DAL İnci Şener İlkokulu Sınıf Öğretmeni
Rabia ÖZDEMİR Mavişehir İlkokulu Sınıf Öğretmeni
Emine NACAR Emine Lahur Ortaokulu Resim Öğretmeni
Hakan AKSAL Havva Özişbakan Mes. Ve Tek. Ana. Lisesi Müdür Yardımcısı
Hilal DİLİMEN İnci Şener İlkokulu Müdürü
Ali BİLGİÇ Karşıyaka Ortaokulu Müdürü
Mahmut SEVİNÇ Özgiller Dalan İlkokulu Müdürü
BAki KAVAK Karşıyaka Anadolu Lisesi müdürü

 

 

değerlereğitimideğerlereğitimideğerlereğitimideğerlereğitimideğerlereğitimideğerlereğitimideğerlereğitimideğerlereğitimideğerlereğitimi

Bahriye Üçok Bulvarı Karşıyaka Hükümet Konağı Kat2 Karşıyaka / İZMİR - 0 (232) 369 01 95 / 369 11 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.